Vitrinskåp 17/1800-tal

Vitrinskåp 17/1800-tal
Vitrinskåp 17/1800-tal
Vitrinskåp 17/1800-tal
Vitrinskåp 17/1800-tal
Vitrinskåp 17/1800-tal
Vitrinskåp 17/1800-tal
Vitrinskåp 17/1800-tal
Vitrinskåp 17/1800-tal
Vitrinskåp 17/1800-tal
Vitrinskåp 17/1800-tal

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

VITRINSKÅP, 17/1800-tal, Louis XV, valnöt, intarsia med s ka bloemen-marqueterie, tassfötter, höjd ca 226, 147x45 cm

Renoverat, kompletterat, slitage, nyckel medföljer

201906

2013-09-08