Staty kvinna

Staty kvinna
Staty kvinna
Staty kvinna
Staty kvinna
Staty kvinna
Staty kvinna
Staty kvinna
Staty kvinna

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STATY, 1900-tal, sandsten, halvklädd skönhet, sockel av granit, höjd inklusive sockel ca 182 cm

Lagningar

201907

2013-09-08