Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOP, silver, ciselerad och punsad dekor, invändigt förgylld, London 1869, vikt ca 531 g
Kartusch med lagning
201919
2013-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här