Sybord Karl Johan-stil

Sybord Karl Johan-stil
Sybord Karl Johan-stil
Sybord Karl Johan-stil
Sybord Karl Johan-stil
Sybord Karl Johan-stil
Sybord Karl Johan-stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYBORD, Karl Johan-stil, 1900-tal, fanerat i mahogny, lyrformad fot, höjd 66, 52x36 cm, nyckel finns

Ytskador

201925

2013-09-08