Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
FAT, Lalique, glas dekor av bladverk samt sittande hund i lilatonad glasmassa, botten stämplad Lalique France, diameter ca 15 cm
Hundens ören med obetydliga nagg
201928
2013-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här