Lalique fat med hund

Lalique fat med hund
Lalique fat med hund
Lalique fat med hund
Lalique fat med hund

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

FAT, Lalique, glas dekor av bladverk samt sittande hund i lilatonad glasmassa, botten stämplad Lalique France, diameter ca 15 cm

Hundens ören med obetydliga nagg

201928

2013-09-11