Lars Boëthius oljemålning

Lars Boëthius oljemålning
Lars Boëthius oljemålning
Lars Boëthius oljemålning
Lars Boëthius oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

BOËTHIUS, Lars (1903-1968): Landskap, signerad och daterad Lars Boethius 60, olja på pannå, 33x41 cm

Fläckar

201933

2013-09-08