Nattljusstake 1800-tal

Nattljusstake 1800-tal
Nattljusstake 1800-tal
Nattljusstake 1800-tal
Nattljusstake 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTLJUSSTAKE, silver, Frankrike, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, lös ljusmanschett, höjd ca 6,5 cm, vikt ca 245 g

201934

2013-09-11