Rune Söderqvist oljemålning

Rune Söderqvist oljemålning
Rune Söderqvist oljemålning
Rune Söderqvist oljemålning
Rune Söderqvist oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÖDERQVIST, Rune (född 1935): Komposition, signerad Rune Söderqvist, olja på duk, 120x160 cm

Smärre tryckskador

201940

2013-09-07