Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÖDERQVIST, Rune (född 1935): Komposition, signerad Rune Söderqvist, olja på duk, 120x160 cm
Smärre tryckskador
201940
2013-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här