Vas Kai Blomqvist

Vas Kai Blomqvist
Vas Kai Blomqvist
Vas Kai Blomqvist
Vas Kai Blomqvist
Vas Kai Blomqvist
Vas Kai Blomqvist

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, glas, Kai Blomqvist, Kumela, delvis grön glasmassa, signerad, höjd 23 cm

Nagg

201945

2013-09-08