Brickor i nysilver
Vollendet
2013-09-08
201958
| Höchstes Gebot | 900 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
BRICKOR, 2 st., nysilver, 1900-tal, dekor med motiv av vindruvor längs bräm, diameter 38 cm resp 50x36 cm
Bruksslitage, repor och buckla