Brickor i nysilver
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BRICKOR, 2 st., nysilver, 1900-tal, dekor med motiv av vindruvor längs bräm, diameter 38 cm resp 50x36 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, repor och buckla
201958
Päivämäärä:
2013-09-08