Brickor i nysilver

Brickor i nysilver
Brickor i nysilver
Brickor i nysilver
Brickor i nysilver

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BRICKOR, 2 st., nysilver, 1900-tal, dekor med motiv av vindruvor längs bräm, diameter 38 cm resp 50x36 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, repor och buckla

201958

Päivämäärä:

2013-09-08