Bord 1700-tal
2013-09-11
201979
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, delvis 1700-tal, rokoko, benavslut med skurna voluter, skiva med intarsia, höjd ca 67, 92x73 cm
Renoverat, kompletterat, skivan ej ursprunglig och med skador