Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
BORD, delvis 1700-tal, rokoko, benavslut med skurna voluter, skiva med intarsia, höjd ca 67, 92x73 cm
Renoverat, kompletterat, skivan ej ursprunglig och med skador
201979
2013-09-11