Bord 1800-tal
2013-09-09
201985
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALONGSBORD, nyrokoko, skiva fanerad i valnöt, skuren delvis genombruten dekor med motiv av blommor, oval skiva, fyrdelad pelarfot, höjd 71, 122x76 cm
Blekt skiva, sarg med skada