Spegel barockstil omkring 1900
Klubbat för:
24 000 SEK
12 000 SEK
SPEGEL, barockstil, omkring 1900, dekorerad med av bla putti, akantus och drakar, förgylld med polerat guld och slagmetall, kantglas med slipade stjärnor, fasetterat mittglas, 164x118 cm
Obetydliga skador och lagningar
201991
2013-09-11