Skrivbord 18/1900-tal
2013-09-09
202000
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKRIVBORD, 18/1900-tal, fanérat i valnöt, skinnklädd skiva med sarg, låda i sargen, höjd 75, 92x49 cm
Slitage, smärre skador