Sekretär 1700-tal

Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SEKRETÄR, England/Holland, 1700-tal, fanérad valnöt och mahogny, beslag i mässing, skulpterade fotavslut i ball-and-claw, höjd 97, 72x41 cm

Renoverad, fanérskador

202008

2013-09-09