Bägare och grogglas

Bägare och grogglas
Bägare och grogglas
Bägare och grogglas
Bägare och grogglas

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÄGARE, 1 par, 1800-talets slut, GROGGLAS, omkring 1800, gustaviansk, graverad dekor, höjd 10-12 cm

Mindre nagg

202010

2013-09-07