Penselsköljare

Penselsköljare
Penselsköljare
Penselsköljare
Penselsköljare
Penselsköljare
Penselsköljare
Penselsköljare
Penselsköljare

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PENSELSKÖLJARE, porslin, 1900-tal, Kina, med dekor av apa, längd 16 cm

Smärre nagg

202032

2013-09-07