Ljuskrona sengustaviansk stil

Ljuskrona sengustaviansk stil
Ljuskrona sengustaviansk stil

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSKRONA, för 4 ljus, 1900-tal, sengustaviansk stil, förgylld stomme, skål och mittstock i blått glas, behängd med olikslipade prismor, höjd 75 cm

Prismor saknas

202036

2013-09-07