Lasse Åberg färglitografi

Lasse Åberg färglitografi
Lasse Åberg färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅBERG, Lasse (född 1940): Komposition med Musse Pigg, signerad, färglitografi 125/175, 60x45 cm

202038

2013-09-07