Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DREWS, Kai (1884-1964): Interiör, olja på duk signerad Paul Rönne (pseudonym), ca 40x50 cm
202055
2013-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här