Kai Drews oljemålning
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
DREWS, Kai (1884-1964): Interiör, olja på duk signerad Paul Rönne (pseudonym), ca 40x50 cm
Kuntoraportti
202055
Päivämäärä:
2013-09-08