Kai Drews oljemålning

Kai Drews oljemålning
Kai Drews oljemålning
Kai Drews oljemålning
Kai Drews oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

DREWS, Kai (1884-1964): Interiör, olja på duk signerad Paul Rönne (pseudonym), ca 40x50 cm

Kuntoraportti

202055

Päivämäärä:

2013-09-08