Rune Rockström akvarell

Rune Rockström akvarell
Rune Rockström akvarell
Rune Rockström akvarell
Rune Rockström akvarell

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROCKSTRÖM, Rune (1898-1983): Vedskutorna på Strandvägen, signerad och daterad Rune Rockström 1935/1970, akvarell, 23x27 cm

202066

2013-09-08