Rune Rockström akvarell
2013-09-08
202069
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROCKSTRÖM, Rune (1898-1983): Stadsgårdskajen, osignerad, akvarell, 24x14 cm