Mugg

Mugg
Mugg
Mugg
Mugg
Mugg
Mugg
Mugg
Mugg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 800 SEK

MUGG, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått och emaljfärger, höjd 11 cm

Krackelerad glasyr, mynningslagning

202076

2013-09-07