Emil Johanson-Thor grafik

Emil Johanson-Thor grafik
Emil Johanson-Thor grafik
Emil Johanson-Thor grafik
Emil Johanson-Thor grafik
Emil Johanson-Thor grafik
Emil Johanson-Thor grafik
Emil Johanson-Thor grafik
Emil Johanson-Thor grafik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANSON-THOR, Emil (1889-1958): (4 st) Motiv Torna Hällestad (troligen), märkt T (Tryck) 1, skrapning, stentryck, intyg av Gunnar Johansson-Thor efter, 40x55 cm, samt 1 etsning "Vårdag"och 2 litografier "Gammal by", "Första snön", varierande mått

202087

2013-09-08