Ljusstake 1700-tal

Ljusstake 1700-tal
Ljusstake 1700-tal
Ljusstake 1700-tal
Ljusstake 1700-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKE, 1700-tal, putti i bemålad gips, ljuspipa i förgylld mässing, höjd 18 cm

Lagningar

202094

2013-09-07