Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TALLRIK, TEKOPPAR, 1 par, porslin, Kina, tallriken 1700-tal, dekor i famille rose, diameter 7 resp 23 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg
202102
2013-09-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner