Reinhold Ljunggren litografi

Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Decemberkväll vid torget" (Småstadsvinter 1963), signerad R. Ljunggren, provtryck, färglitografi, 29x40 cm

Gulnader

202106

2013-09-08