Vitrinskåp
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft, förgyllt, höjd 178, 103x46 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
202112
Päivämäärä:
2013-09-10