Ring 18 k guld

Ring 18 k guld
Ring 18 k guld

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RING, 18 k guld, carréslipade smaragder, gammalslipade diamanter några med rosenslipning, markismodell, 1920/30-tal, ringstorlek ca 17 mm

Stenar saknas samt några med skador

202131

2013-09-08