John-E Franzén litografi

John-E Franzén litografi
John-E Franzén litografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRANZÉN, John-E (född 1942): Hells Angels of California, signerad och daterad JEF 1990, numrerad 101/360, färglitografi, 41,5x53,5 cm

Saknar glas

202135

2013-09-08