Kaj Lindström (Ficaja) färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LINDSTRÖM (Ficaja), Alexander Kaj (Född i Frankrike 1959): Figurkomposition, färglitografi, numrerad 11/150, signerad A Kaj, 69x53 cm

202147

2013-09-08