Fönsterhundar engelska

Fönsterhundar engelska
Fönsterhundar engelska
Fönsterhundar engelska
Fönsterhundar engelska
Fönsterhundar engelska
Fönsterhundar engelska

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÖNSTERHUNDAR, 4 st, porslin, England, 1900-tal, höjd 14-20 cm

Lagningar, skador

202151

2013-09-08