Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
KARAFFER med propp, glas,1900-talets första hälft, kristall, slipad dekor, höjd ca 28 cm
En propp med nagg
202153
2013-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här