Karaffer 1 par kristall

Karaffer 1 par kristall
Karaffer 1 par kristall

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

KARAFFER med propp, glas,1900-talets första hälft, kristall, slipad dekor, höjd ca 28 cm

En propp med nagg

202153

2013-09-08