Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
MUGG, KOPPAR, 1 par, 1700-tal, porslin, Kina, polykrom dekor med motiv av blommor resp dekor i grisaille, höjd 4,5-10 cm
Lagningar vid muggens mynning, slitage
202166
2013-09-08