Bestick 1700-tal

Bestick 1700-tal
Bestick 1700-tal
Bestick 1700-tal
Bestick 1700-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSKED, BORDSGAFFEL, 1700-tal, förgylld mässing, skaft i porslin med polykrom dekor av blommor

202176

2013-09-08