Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER, 2 st, 1800 talets andra hälft, kustmotiv med segelbåtar och fiskare, signerade, olja på duk, 32x54 cm vardera
Båda med duklagningar
202178
2013-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här