Oidentifierade konstnärer oljemålningar

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER, 2 st, 1800 talets andra hälft, kustmotiv med segelbåtar och fiskare, signerade, olja på duk, 32x54 cm vardera

Båda med duklagningar

202178

2013-09-08