Vas i brons 1900-tal

Vas i brons 1900-tal
Vas i brons 1900-tal
Vas i brons 1900-tal
Vas i brons 1900-tal
Vas i brons 1900-tal
Vas i brons 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, brons, 1900-tal, ostasien, dekor föreställande blommor samt ridande figur, på träsockel med skuren delvis genombruten dekor, total höjd 27 cm

Slitage, sockel med lagning

202195

2013-09-08