Prinsessan Juliana oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Dansk skola 1700-tal): Prinsessan Juliana av Danmark, olja på duk, 72x61 cm

Uppfodrad, renoverad

202199

2013-09-09