Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Figurkomposition, signerad och numrerad, 93/100, färgetsning, 38x47 cm
Gulnader
202200
2013-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här