Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Figurkomposition, signerad och numrerad, 93/100, färgetsning, 38x47 cm

Gulnader

202200

2013-09-09