Äldre litteratur bl.a. franskt 1700-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÄLDRE BÖCKER, mest 1700-1800-tal, bl.a. Saint-Simon, Oeuvres complettes, 1791 (13 vol), Histoire du peuple de Dieu, 1742 (10 vol), almanackor, samtida skinnband

Vissa skador och fläckar

202210

2013-09-07