Efter Claude Vernet oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), efter Claude Vernet: Hamnmotiv med fartyg, olja på duk, 65x81 cm

Lagningar, krackeleringar

202217

2013-09-09