Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ASK, KÅSOR, 3 st., DOSA, emaljarbete på koppar, Kina, 1800-tal, polykrom dekor med motiv av figurscener, höjd 4,5-6 cm
Ask saknar sektion samt lock, krackelyr, skador
202218
2013-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här