Kopia efter Jean Antoine Watteau oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), kopia efter Jean Antoine Watteau: Figurscen, olja på pannå, 38x58 cm

202219

2013-09-09