Bord 1800-tal
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BORD, 1800-tal, barockstil, ek, spiralsvarvade ben, höjd ca 75, 88x134 cm,
PROVENIENS:
Kungliga Vetenskapsakademien genom donation av Gustaf Retzius år 1919.
Kuntoraportti
Slitage, torrsprickor
202223
Päivämäärä:
2013-09-10