Lage Lindell silkscreen
Valmis
2013-09-09
202226
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
LINDELL, Lage (1920-1980): Komposition med figurer,
signerad och numrerad Lage Lindell 45/49, silkscreen på plast, 38,5x97 cm, oramad
Smärre ytslitage