Sidenbroderi 1800-tal
2013-09-09
202228
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIDENBRODERI, 1800-tal, "Paul et Virgine, monogramsignerad CWH 1802, rammått 23x19 cm
Smärre fläckar, skador